SyMiszcz to tradycja, profesjonalizm i zadowolenie

Nasza Firma istnieje już ponad 10 lat.
Jest to nasza najlepsza wizytówka. W tym dość długim okresie nasza praca nabrała cech profesjonalizmu i rzetelności. Bardzo nas cieszy, że ta dekada pozwoliła nam zdobyć zadowolenie wielu naszych klientów.

Od lat powierzacie nam Państwo urządzenie lokalu "od A do Z". Obejmując mieszkanie w stanie surowym, przeprowadzamy całościowe uzdatnienie go do pełnej użyteczności. W zakresie naszych prac znajduje się m.in.: położenie gładzi gipsowej, ścianek gipsowych, kartonowych i obudowa klatki schodowej.

Lokal dzięki Firmie Symiszcz nabiera pożądanego wyglądu. Przeprowadzamy malowanie pomieszczeń, instalujemy kominki. Zajmujemy się przeróbkami elektrycznymi, po to aby Państwa lokal nabrał nowego - oryginalnego światła.

Na podłogach i ścianach układamy panele, glazurę, terakotę. Montujemy ceramikę sanitarną.
Biały montaż wanien, umywalek, czy pryszniców nie stanowi dla Symiszcz żadnego problemu.
W każdym przypadku możecie Państwo liczyć na pomoc i doradztwo z Naszej strony.
Nie musicie się troszczyć także o materiały budowlane. To my zadbamy o to, aby były one najlepszej jakości!
Jesteśmy w stanie określić Państwa oczekiwania i podpowiedzieć najlepsze rozwiązanie! W naszej działalności kierujemy się zasadami: punktualności, uprzejmości.
Dotrzymywanie uzgodnionego terminu, niskie ceny to nasza domena.

Karczew, Otwock, Józefów, Warszawa - w tych miejscowościach i ich okolicach, pozostawiliśmy po sobie wiele urządzonych "pod klucz" lokali. Do grupy zadowolonych klientów możesz dołączyć i Ty!